Video Stream زنده و خدمات پخش فیلم آنلاین و مزایای استفاده از اینترنت و وب

بیشترین مسیر خدمات زنده ی آنلاین استفاده از دو صفحه ی جداگانه است: یکی به نمایش گذاشتن یک ارائه ی پاورپوینت و دیگری ویدئوی جداگانه ای از ارائه کننده ست.

بیشترین مسیر خدمات زنده ی آنلاین استفاده از دو صفحه ی جداگانه است: یکی به نمایش گذاشتن یک ارائه ی پاورپوینت و دیگری ویدئوی جداگانه ای از ارائه کننده ست.

Video Stream زنده و خدمات پخش فیلم آنلاین

مزایای استفاده از اینترنت و وب Video Streaming

بیشترین مسیر خدمات زنده ی آنلاین استفاده از دو صفحه ی جداگانه است: یکی به نمایش گذاشتن یک ارائه ی پاورپوینت و دیگری ویدئوی جداگانه ای از ارائه کننده ست. راه حل آنلاین مسیر زنده ی ما میکس زنده ی هر دوی آنهاست، که ارائه ی یک پنجره ی تصویری است که بنظر می رسد بسیار بزرگ می باشد و ما را مشغول به تماشای خود می کند. پوشش کامل پرواز ما با استفاده از بسته ی استودیو موبایل به مسیر رسیدن وقایع بوسیله ی چهار عدد دوربین جلو با کیفیت اچ دی، و همچنین 1 الی 2 اپراتور فنی برای ساخت مطمئن همه چیز بدون حتی یک مانع بکار می رود. توانایی ما بیش از کار با ویدئو و تغذیه ی صدایی که ارائه می کنید، و همچنین مراقبت از تمام فیلم ها و صداهایتان می باشد. ما همچنین نقطه شروع استودیو موبایلتان را با قراردادن تکنولوژی استودیو مجازی مان می توانیم video streaming زنده ی شما را  به نقطه ی پایان برسانیم. ما می توانیم برای مشاهده ی همه در سراسر جهان مسیر یک رویداد مجازی را بطور مستقیم به یکی از ویدئوهای میزبانی سایت مان برای کارکنان خود بفرستیم. اگر شما تمایل به شروع اشتراک گذاری ویدئوهای زنده تان با کیفیت بالا با مخاطبان جهانی خود دارید،

 

منیع : http://www.virtualstudio.tv/services/live-video-streaming

دیدگاه خود را بیان کنید