برین استورم پیشرو در صنعت گرافیک برودکست

شرکت برین استورم با ارائه محصولات قوی و سریع در حوزه موشن گرافیک برودکست و با اخذ جوایز متعدد بین المللی بهترین گزینه در این حوزه میباشد.

شرکت برین استورم با ارائه محصولات قوی و سریع در حوزه موشن گرافیک برودکست و با اخذ جوایز متعدد بین المللی بهترین گزینه در این حوزه میباشد.

 

برین استورم

 

 

BrainStorm

این شرکت با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه موشن گرافیک از پیشگامان این صنعت، نه تنها در ارائه جدیدترین فناوری ها در این حوزه بلکه در خدمات مربوطه و مشارکت با رسانه ها برای بهتر دیده شدن قابلیتهای بصری میباشد و در این راستا در اغلب نقاط دنیا نمایندگی خدمات پس از فروش دارد؛ منجمله در کشورمان ایران که شرکت پویندگان فناوری زاگرس مفتخر به نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت میباشد.

از تولیدات متنوع در زمینه گرافیک تلویزیونی، دو برنامه Aston3D و InfinitySet که هر دو از برندهای برتر در نوع خود هستند محصول این شرکت میباشند که برین استورم با همکاری شرکت پویندگان فناوری زاگرس با آموزش گروهی از گرافیستهای جوان و خلاق ایرانی و پشتیبانی کامل از زبان فارسی امکان بهره برداری از این محصولات را برای تولید برنامه های فاخر فراهم نموده است.

 

Aston

این محصول ویژه خلق موشن گرافیکها، CG و نیز سیستم های Playout میباشد که با در نظر گرفتن تمامی خواسته های دیزاینر ها فراهم شده و طوری طراحی شده است که کاربران آن احساس راحتی داشته و بر خلاقیتهایشان متمرکز شوند.

Aston با هسته ای مقاوم و سریع، طوری طراحی شده است که نه تنها عملیاتهایی از قبیل ایجاد و تغییر یا نمایش انیمیش ها را بصورت بهنگام انجام میدهد بلکه تغییرات لحظه آخری حتی زمانی که موشن گرافیک مربوطه On-Air است را برای کاربران CG میسر میسازد.  اگرچه برای کاربران CG به مانند سایر نرم افزارها گردش های کاری وجود دارد، فراتر از سایر محصولات، با داشتن توان بالای رندر، امکان تغییرات اساسی حتی در تم های گرافیکی یا فونتهای سه بعدی نیز میسر میباشد. Aston با پشتیبانی از داشبورد صحنه ها، اجازه میدهد انیمیشن های از پیش کامل شده و نیز مواردی که با استفاده از تایم لاین نقطه گذاری و کنترل میشوند را به نمایش گذاشت.

Aston با محیطی مناسب برای چرخه کاری مشارکتی، بطور به هنگام این امکان را به دیزاینر ها میدهد که المانها، صحنه ها و تمامی موضوعاتی را که در محیط خود تولید میکنند با سایر دیزاینرها به اشتراک گذاشته و بطور همزمان دیگران نیز در طراحی مشارکت داشته باشند.

Aston مستقل از رزولوشن بوده و با همه فرمتهای HDTV، 4K و حتی کیفیتهای بالاتر برای نمایشگرهای بزرگ کار میکند. این نرم افزار فوق العاده، با انطباق با استاندارد MOS و پشتیبانی از گستره جامعی از فرمتهای گرافیک سه بعدی، از جمله fbx، dae، 3ds، obj و ... برترین انتخاب برای رسانه های برودکست میباشد.

 

InfinitySet

هرآنجه از استودیو مجازی میدانید فراموش کنید. این محصول که برنده جوایز معتبر از جمله IABM گردیده است این فناوری را به سطح کاملا جدیدی وارد کرده که ارکان این دانش را دگرگون کرده است.

این محصول با نیاز سیستم های ساده بدون Tracking تا سیستم های پیشرفته Tracking منطبق بوده و از آن مهمتر نیاز های گرافیکی شما را نیز برطرف مینماید.

با ابداع فناوری TrackFree و پشتیبانی از تعداد نا محدود دوربین های مجازی و  البته ترکیبی از دوربین های ثابت، Trackless و Tracking در یک مجموعه، این محصول پیشرفته ترین برنامه گرافیکی در حوزه برودکست به شمار میرود.

InfinitySet نه تنها میتواند بصورت بی درنگ پروژه های Aston را باز و استفاده نماید بلکه اکنون با شامل شدن ویزگی های Aston، خود به تنهایی قادر به ویرایش، مدیریت و ایجاد موشن گرافیک های دو بعدی و سه بعدی بوده و نیز قادر به دریافت آنها از نرم اقزار های مختلف دیگر میباشد.

این محصول با در برگفتن فناوری TrackFree شامل ویژگی های منحصر به فردی به این شرح گردیده است:

- 3D Presenter: مجری یا سوژه به المان سه بعدی تبدیل میشود، سایه های واقع بینانه ای ساخته شده و کنترل حجم نور پردازی میسر میگردد. اختیار در فوکوس و نیز ارتباط با اشیاء سه بعدی از دیگر قابلیتهای این تکنولوژی میباشد.

- TeleTransporter: دکور مجازی را با شخصیتهای حقیقی تلفیق میکند چه در برنامه های زنده یا فیدهای از پیش رکورد شده، بطوری که به نظر طبیعی میرسد.

- HandTracking: انیمیشن ها با حرکت ساده دست خالی به جریان میافتند بدون نیاز به ابزار های سخت افزاری اضافی.

- FreeWalking: به مجری اجازه میدهد به جلو، عقب یا طرفین حرکت کند درحالیکه دوربین واقعی ثابت و بی حرکت است.

- VirtualGate: به مجری اجازه میدهد از داخل استودیو مجازی مستقیما وارد قاب تصویری درون دکور شود و یا برعکس بدون اینکه مشخصات جئومتری مجری و محیط تغییر نماید.

- VirtualCave: با توسعه مفهوم Augmented Reality به نحوی که نه تنها در کنار مجری بلکه به تصاویر راخل قابهای تصویری درون دکور نیز تلفیق واقعیت و مجاز شکل میگیرد.

 

استفاده و انتشار  این مقاله با ذکر مأخذ بلامانع است.

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید